Haber

Özel İşçievleri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Gündem Ege ve Gündem Buca’nın düzenlediği 2023 Altın Üzüm Ödülleri töreninde “En Başarılı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini” ödülünü aldı.

 

Gündem Ege ve Gündem Buca’nın organizasyonunda, Buca Olimpik Havuzu Konferans Salonu’nda düzenlenen muhteşem bir törenle “2023 Altın Üzüm Ödülleri” sahiplerini buldu.

İzmir’e değer kazandıran kişi ve kuruluşların ödüllendirildiği 2023 Altın Üzüm Ödülleri’nin sunuculuğunu televizyon starları Özlem Yıldız ile Murat Kaplan üstlenirken, yılın en iyileri ödüllerini aldı.

İzmir’de ilk olma özelliğine sahip olan ve spor, sanat, siyaset ve iş dünyasının başarılı temsilcilerini bir araya getiren tören öncesi konuklar verilen kokteylde buluştu. Sıcak bir ortamda geçen kokteylin ardından konferans salonunda düzenlenen muhteşem törende yılın “En”lerine ödülleri birer birer takdim edildi.

 

“En Başarılı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği” seçilen Özel İşçievleri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ödülü işletmecisi Sonay Uygur ’a takdim edildi. Ödülünü aldıktan sonra kürsüden Gündem Ege ve Gündem Buca ailesine teşekkür eden Sonay Uygur, “Tabii ki başarı tek kişilik değildir. Birlikte çalıştığımız diş hekimleri ile diş teknisyeni arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Nasıl Yardımıcı Olabiliriz ?
Bizi Arayın
Neredeyiz Biz