Haber
Mutlu ve güçlü gülüşlerin merkezi özel İşçievleri Ağız ve Diş Polikliniğin’ den Kasım ayına özel, bütün diş tedavilerinde geçerli %20 indirim ile karşınızdayız!

Sağlıklı, bembeyaz ve güçlü gülüşlerim olsun diyenler !

özel İşçievleri Ağız ve Diş Polikliniği tam sizin aradığınız gülüşleri ve sağlığı kazanacağınız bir BÜYÜK İNDİRİM ile karşınızda.  

Sağlıklı ve bembeyaz gülüşlere kavuşmak için acele edin!

Muhteşem KASIM Ayı Fırsatını Kaçırmayın

Randevu İçin İletişim : 0532 708 05 70    0850 737 66 42

 • İmplant 
 • Opelescence / Beyazlatma 
 • Diş Çekimi
 • Kompozit Dolgu 
 • Diş Taşı Temizliği 
 • Kanal Tedavisi 
 • Kaplama 
 • Porselen Kaplama Zirkonyum Kaplama 

Özel İşçievleri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

özel İşçievleri Ağız ve Diş Polikliniğin’den
Kasım Ayında Bütün Diş Tedavilerinde %20 İndirim!
İletişim : 0 532 708 05 70
0 506 210 41 35

0 850 737 66 42

Özel İşçievleri Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesi olarak sürekli eğitim ve araştırma faaliyetleri içerisinde bulunan, kalite anlayışına sahip, sorumluluk bilinci yüksek çalışanlar tarafından, hasta hakları ve etik ilkelere saygılı, hasta memnuniyetini hedef alarak, güler yüzle topluma en yüksek standartlarda ağız ve diş sağlığı hizmeti vermek, evrensel ve etik değerleri içselleştirmiş, bilgiyi kullanan ve yeni bilgileri üreterek bunları yayan, araştırıcı, sorgulayıcı ve çözümleyici düşünce yapısında, toplumun gelişmesine katkıda bulunan, rekabetin ve bilginin çok yüksek olduğu koşullarda kendisini yaşam boyu bilim ve teknolojiye odaklı eğitime hazırlamış bu şekilde yetişen diş hekimleri tarafından ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

01 Ağu, 2020

Bayramın 2. ve 3. Günü Açığız Sizler İçin

Özel İşçievleri Ağız ve  Diş Sağlığı Polikliniği olarak. Kurban Bayramınızı tebrik eder. Sağlık, huzur ve gönlünüzce geçirmenizi dileriz. Sağlık önemli bizler Bayramın 2. ve 3. günü yine işimizin başında olacağız.… Devamı

2 Replies to “özel İşçievleri Ağız ve Diş Polikliniğinden Kasım Ayında Bütün Diş Tedavilerinde %20 İndirim!”

 1. Serkan Fatih Kaş 1 hafta ago

  Herkese merhaba, Buradan tüm işçievleri ağız ve diş sağlığı ekibine sonsuz teşekkür ediyorum tüm personel harika tüm dişlerime zirkonyum kaplama yaptırdım 3 gün içerisinde bütün işlemleri tamamladılar ve mükemmel bir iş çıkardılar son derece memnunum ve çevremdekilerden inanılmaz yorumlar almaya başladım başta doktorum Emine hanım ve teknisyen abime tekrar buradan çok teşekkür ediyorum fiyat performans olarak üst seviye bir işe imza attılar.
  İşemlerim dün gece 12 de bitti tüm çevreme önermeye başladım şimdiden aile sıcaklığı ile profesyonelliğin birleştiği bir klinik diyebilirim gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 2. cemal bulut 1 gün ago

  60 yaşındayım. dişçi koltuğu korkum nedeniyle birçok dişimi kaybettim.buradaki ilgi , samimiyet ve güven hissi aynı anda 3 dişimi çektirmemi sağladı. şu an çok rahatım.Başta hocama çok çok teşekkür ederim.Ayrıca samimi ve yapıcı yaklaşımlarından dolayı ilgili tüm personele ayrı ayrı teşekkür ederim.Sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir